Ultimaker 3 extended یکی از دقیق‌ترین و پرطرفدارترین پرینترهای سه بعدی رومیزی در جهان است. با سیستم اکستروژن دونازله‌ای که بدان اضافه شده، همانند سیستم سابق تک نازل بسیار با کیفیت عمل می‌کند و عملکرد قابل اطمینانی دارد.

این پرینتر می‌تواند در ابعاد ۲۱۵ در ۲۱۵ در ۳۰۰ میلی‌متر پرینت کند که از منظر ارتفاع جزو محدود دستگاه‌های دسکتاپ با این محدودیت ارتفاعی در پرینت است. دقت پرینت در Ultimaker 3 extended بین ۵۰ تا ۲۰۰ میکرون قابل تغییر است. این دستگاه برای پرینت سه بعدی با متریال PLA ایده‌آل است.

هد پرینتر همانند پرینتر قبلی آلتی‌میکر بر اساس یک راهنمای مکانیک چرخشی و خطی عمل می‌کند و محور حرکتی از طریق X و Y جابه‌جا می‌شود. این هد پرینتر یک طراحی کاملا جدید است و دارای هسته‌های خلاق و جدید می‌باشد. این هسته‌های تولید سه بعدی را می‌توان به سرعت تغییر داد و این قدرت جایگزینی و جا‌به‌جایی سریع باعث می‌شود بتوانید نازل‌های مختلف را به کار بگیرید، نازل‌هایی که با مواد مختلف کار می‌کنند و یا با ابعاد مختلفی تولید سه‌بعدی را انجام دهند.

پرینتر سه بعدی Ultimaker 3 یک اکستروژن دو نازله دارد که فقط به همراه فیلامنت حمایت‌کنندهٔ خود، کار تولید سه بعدی را انجام می‌دهد. شما می‌توانید تفاوت تولید را ببینید که تولید سه بعدی با کمک یک فیلامنت حمایت‌کننده مثل PVA به چه صورت تولید سه بعدی با کیفیت بسیار بالایی را ارائه می‌دهد. استفاده از مواد ثانویه مانند PVA که می‌تواند در آب حل شود و بسیار حساس است و هنگامی که چند ساعت در آب قرار می‌گیرد بدون باقی گذاشتن هیچ ردی از خود از بین می‌رود، به کمک این دستگاه آمده است.

تکنیک‌های مورد استفاده

آخرین نمونه‌ها

این دستگاه را رزرو کنید