Ulmimaker 3 extended یکی از دقیق ترین و پر طرفدار ترین پرینترهای سه بعدی رومیزی در جهان است. با سیستم اکستروژن دونازله ای که بدان اضافه شده، همانند سیستم سابق تک نازل بسیار با کیفیت عمل می کند و عملکرد قابل اطمینانی دارد.

این پرینتر می تواند در ابعاد ۲۱۵ در ۲۱۵ در ۳۰۰ میلیمتر پرینت کند که از منظر ارتفاع جزو محدود دستگاه های دستکتاپ با این محدودیت ارتفاعی در پرینت است. دقت پرینت در Ultimaker 3 extended بین ۵۰ تا ۲۰۰ میکرون قابل تغییر است. این دستگاه برای پرینت سه بعدی با متریال PLA ایده آل است.

هد پرینتر همانند پرینتر قبلی آلتی میکر بر اساس یک راهنمای مکانیک چرخشی و خطی عمل میکند و محور حرکتی از طریق X و Y جابه جا می شود. این هد پرینتر یک طراحی کاملا جدید است و دارای هسته های خلاق و جدید می باشد. این هسته های تولید سه بعدی را می توان به سرعت تغییر داد و این قدرت جایگزینی و جا به جایی سریع باعث می شود بتوانید نازل های مختلف را به کار بگیرید نازلهایی که با مواد مختلف کار می کنند و یا با سایزهای مختلف تولید سه بعدی را انجام دهند.

پرینتر سه بعدی Ultimaker 3 یک اکستروژن دو نازل دارد که فقط به همراه فیلامنت حمایت کننده خود، کار تولید سه بعدی را انجام می دهد. شما می توانید تفاوت تولید را ببینید که تولید سه بعدی با کمک یک فیلامنت حمایت کننده مثل PVA به چه صورت تولید سه بعدی با کیفیت بسیار بالایی را ارائه می دهد. استفاده از مواد ثانویه مانند PVA که می تواند در آب حل شود و بسیار حساس است و هنگامی که چند ساعت در آب قرار می گیرد بدون هیچ ردی از خود از بین می رود.

FDM 2
PropertiesUltimaker Extended 3
Build volume۲۱۵*۲۱۵*۳۰۰ mm
Layer thickness۶۰ to 200 microns
Printer dimentions۳۴۲*۵۰۵*۶۸۸ mm
Nozzle tempreature۱۸۰ to 280 °C
SoftwareCura

پیرینت سه بعدی مواد خاص

خدمات پرینت FFF، توصیحات و ملاحضات طراحی مدل

پیرینت سه بعدی پلاستیک با ظرافت بالا

خدمات پرینت PLA، توصیحات و ملاحضات طراحی مدل

پیرینت سه بعدی پلاستیک با مقاومت بالا

خدمات پرینت ABS، توصیحات و ملاحضات طراحی مدل